נט"ל
  להיעזר   להכיר   ללמוד
 
 

דרושים מתנדבים

  

o        דרוש/ה מאמן/ת ריצה בהתנדבות

לקבוצת הריצה "רצים עם רמי" בירושלים דרוש/ה מאמן/ת/ ריצה, המעוניין לאמן בהתנדבות קבוצות ריצה והליכה ייחודיות ללוחמים משוחררים שמתמודדים עם פוסט טראומה.

ההתנדבות היא פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים/ערב.                 

רק בעלי תעודה של מאמן מוסמך יענו. למידע נוסף על "רצים עם רמי": http://www.natal.org.il/?CategoryID=492

 

 

o        דרושים מתנדבים לקו הסיוע של עמותת נט"ל

דרושים מתנדבים לצוות קו הסיוע הפועל במודל טיפולי ייחודי, בעיתות שיגרה וחירום. (ליווי ותמיכה בטלפון, בצ'אט ובביקורי בית) אין צורך בידע מוקדם או בהכשרה טיפולית על מנת להתקבל להתנדבות בקו הסיוע.

הקו מציע ליווי ותמיכה נפשית לאנשים שנפגעו על רקע לאומי:  פעולות איבה, צבא ומלחמה וכן לאנשים שהושפעו נפשית מהמצב הביטחוני במדינה. הקו מציע את עזרתו הן לנפגעים עצמם והן למעגלים רחבים יותר של בני משפחה וחברים. הקו נותן מענה לכל פניה, בין אם היא חד פעמית, ובין אם יש רצון וצורך בקשר תמיכתי מתמשך. כל מתנדב בקו הסיוע מלווה באופן קבוע ומתמשך (מדיי שבוע) כמה פונים וכך נוצרת אפשרות למתן סיוע משמעותי.

על מנת להצטרף לצוות המתנדבים בקו יש לעבור מספר שלבי מיון ולאחר מכן  הכשרה מקצועית של 8 חודשים. המתנדבים מחויבים לתקופת התנדבות של שנתיים.

 

 

o        לצוות לשעת חירום של קו הסיוע בעמותת נט"ל דרושים מתנדבים אנשי מקצוע

לעמותת נט"ל- נפגעי טראומה על רקע לאומי דרושים מתנדבים אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי (פסיכולוגים/ עו"ס/ מטפלים) להצטרפות לצוות לשעת חירום של קו הסיוע.    למתאימים תועבר הכשרה.

יתרון לדוברי רוסית, ספרדית, צרפתית או אמהרית (ועברית ברמה גבוהה).

 

 

o        דרושים מתנדבים מהתחום הטיפולי למתן הדרכה

לעמותת נט"ל- נפגעי טראומה על רקע לאומי דרושים מתנדבים, אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי (פסיכולוגים/ עו"ס/ מטפלים) בעלי תעודת הכשרה בהדרכה וניסיון, לתפקיד מתן הדרכה למתנדבים בקו. למתאימים תועבר הכשרה.

 

o        דרושים מתנדבים המעוניינים לסייע באדמיניסטרציה והקלדה.

דרוש ידע טוב בעבודה במחשב (office). ההתנדבות הנה במשרד העמותה בתל-אביב במהלך שעות הפעילות במשרד. עדיפות לאנשים הפנויים להתנדבות פעמיים בשבוע.

 

 המעוניינים מתבקשים לשלוח קורות חיים למייל sigaladam@natal.org.il     

עבור: סיגל אדם,  מנהלת תחום התנדבות.  פרטים נוספים בטלפון: 0732-363-323

אנא ציינו בפניה את סוג ההתנדבות בה אתם מעוניינים וכן הסבר קצר לרצונכם להתנדב בנט"ל.

 

דרונט בניית אתרים