נט"ל מציעה מגוון קבוצות תמיכה וסדנאות לנפגעי טרור ומלחמה וקרוביהם

רצים עם רמי

קבוצות ריצה והליכה לנפגעי טרור ומלחמה,  באופן ישיר או עקיף ומתמודדים עם סימפטומים פוסט טראומטיים – משוחררי צה"ל, כולל אנשי מילואים, אנשי כוחות הביטחון , אנשים שחוו אירועי טרור. הקבוצות ממוקמות בירושלים, חיפה, תל אביב ומודיעין.

לפרטים נוספים

מסך הוידאו שלי 

סדנת וידאו למי שנושאים מצוקה פוסט טראומטית. סדנת הוידאו מציעה דרך לשתף את הסביבה בחוויות ובתחושות באמצעות כלי בלתי מילולי אך עצמתי- הוידאו. במקום שהמסך יבודד אותכם מן הסביבה אנחנו מציעים להפוך אותו לאמצעי לתקשורת עם הסביבה הקרובה –בנות זוג, ילדים, הורים וחברים והחברה בכלל.

לפרטים נוספים

ביחד

קבוצה מתמשכת לבני זוג אשר אחד מהם (או שניהם) סובל ממצוקה פוסט טראומטית. בסדנא הזוגית נפגשים בני זוג עם בני זוג נוספים החווים חוויות דומות, דנים יחד בהשלכות של הטראומה הנפשית על התקשורת הבינאישית בכלל ועל התקשורת הזוגית בפרט, לומדים טכניקות לתקשורת יעילה, מתנסים בהם ולומדים להתמודד יחד, כבני זוג עם ההשלכות של הטראומה הנפשית. יחד הופכים את הזוגיות למקור של כח ועצמה עבור עצמם ועבור המשפחה כולה.

לפרטים נוספים

האיש שאיתי

קבוצה לבנות זוג של חיילים משוחררים הסובלים מפוסט טראומה. קבוצה לבנות זוג מאפשרת להן לשתף, לחלוק  עם נשים אחרות ולהבין יותר את התסמונת הפוסט- טראומטית והסימפטומים שלה. כמו כן סדנא קבוצתית כזו מאפשרת להן לשאוב כוחות ולאמץ כלים להתמודדות אישית, זוגית ומשפחתית עם מורכבות הקשיים.

לפרטים נוספים

אנשים, סוסים והמרחב המרפא שביניהם

רבים מהמשתחררים משירות בטחוני חוזרים לאזרחות ובונים שגרת חיים לצד נשיאת חוויות מורכבות וקשות מהשירות.
הקבוצה המוצעת מיועדת למשוחררים משירות בטחוני אשר חיים עם תסמינים של פוסט טראומה ומעוניינים לשפר את איכות חייהם ואת התפקוד היום יומי האישי והחברתי באמצעות קבוצה הפועלת במרחב של חוות סוסים.

לפרטים נוספים