יהודה פוליקר וגידי גוב בהופעה אחרונה בסבב המשותף.
הבטיחו מקומכם במופע ההתרמה השנתי של נט״ל המציינת 25 שנות עשייה.
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/Asset-1.png)
צילום: גבריאל בהרליה
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/Group-19-1.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/במופע-המשותף-״פנים-אל-מול-פנים״יהודה-פוליקר-וגידי-גוב.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/23.11.22-2030-היכל-התרבות-תל-אביב.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/בעזרתכם-נוכל-להמשיך-לסייע-לכל-אותם-אלפי-אנשים-ולהשיבם-למעגל-החיים.png)
השנה מציינת עמותת נט”ל 25 שנה של פעילות אינטנסיבית באירוע התרמה מיוחד במינו, למען המשך מתן סיוע ותמיכה נפשית לנפגעי טראומה על רקע טרור ומלחמה והחזרתם למסלול החיים.
ב 23.11.22 נקיים את אירוע ההתרמה השנתי של נט”ל בהיכל התרבות בתל אביב ונהנה מהמופע המשותף של יהודה פוליקר וגידי גוב “פנים אל מול פנים״ המשלב וממזג בין חלק מובחר מהרפרטואר המוכר ביותר שלהם.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולשיר איתנו בכדי שקולם של “הפצועים השקופים” יישמע. פוסט טראומה היא פציעה קשה אך בעזרת טיפול וסיוע נפשי ניתן ללמוד לחיות לצידה.
עמותת נט״ל סייעה עד היום ללמעלה מ- 450,000 חיילים משוחררים ואזרחים, ע”י טיפולים פרטניים, משפחתיים וקבוצתיים וסייעה במגוון רחב של סדנאות ופעילויות לחיזוק החוסן ולהתמודדות עם הקשיים הנגרמים כתוצאה מאירועים טראומתיים.
ב 23.11.22 נקיים את אירוע ההתרמה השנתי של נט”ל בהיכל התרבות בתל אביב ונהנה מהמופע המשותף של יהודה פוליקר וגידי גוב “פנים אל מול פנים״ המשלב וממזג בין חלק מובחר מהרפרטואר המוכר ביותר שלהם.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולשיר איתנו בכדי שקולם של “הפצועים השקופים” יישמע. פוסט טראומה היא פציעה קשה אך בעזרת טיפול וסיוע נפשי ניתן ללמוד לחיות לצידה.
עמותת נט״ל סייעה עד היום ללמעלה מ- 450,000 חיילים משוחררים ואזרחים, ע”י טיפולים פרטניים, משפחתיים וקבוצתיים וסייעה במגוון רחב של סדנאות ופעילויות לחיזוק החוסן ולהתמודדות עם הקשיים הנגרמים כתוצאה מאירועים טראומתיים.
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/Asset-1.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/logo.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/גידי-גוב-ויהודה-פוליקרבמופע-המשותף״פנים-אל-מול-פנים״.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/23.11.22-2030-היכל-התרבות-תל-אביב-1.png)
![](https://www.natal.org.il/wp-content/uploads/2022/09/בעזרתכם-נוכל-להמשיך-לסייע-לכל-אותם-אלפי-אנשים-ולהחזיר-אותם-למסלול-החיים.png)
עזרו לנו שנוכל להמשיך ולסייע להם
השנה מציינת עמותת נט”ל 25 שנה של פעילות אינטנסיבית באירוע התרמה מיוחד במינו, למען המשך מתן סיוע ותמיכה נפשית לנפגעי טראומה על רקע טרור ומלחמה והחזרתם למסלול החיים.
ב 23.11.22 נקיים את אירוע ההתרמה השנתי של נט”ל בהיכל התרבות בתל אביב ונהנה מהמופע המשותף של יהודה פוליקר וגידי גוב “פנים אל מול פנים״ המשלב וממזג בין חלק מובחר מהרפרטואר המוכר ביותר שלהם.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולשיר איתנו בכדי שקולם של “הפצועים השקופים” יישמע. פוסט טראומה היא פציעה קשה אך בעזרת טיפול וסיוע נפשי ניתן ללמוד לחיות לצידה.
עמותת נט״ל סייעה עד היום ללמעלה מ- 450,000 חיילים משוחררים ואזרחים, ע”י טיפולים פרטניים, משפחתיים וקבוצתיים וסייעה במגוון רחב של סדנאות ופעילויות לחיזוק החוסן ולהתמודדות עם הקשיים הנגרמים כתוצאה מאירועים טראומתיים.
ב 23.11.22 נקיים את אירוע ההתרמה השנתי של נט”ל בהיכל התרבות בתל אביב ונהנה מהמופע המשותף של יהודה פוליקר וגידי גוב “פנים אל מול פנים״ המשלב וממזג בין חלק מובחר מהרפרטואר המוכר ביותר שלהם.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולשיר איתנו בכדי שקולם של “הפצועים השקופים” יישמע. פוסט טראומה היא פציעה קשה אך בעזרת טיפול וסיוע נפשי ניתן ללמוד לחיות לצידה.
עמותת נט״ל סייעה עד היום ללמעלה מ- 450,000 חיילים משוחררים ואזרחים, ע”י טיפולים פרטניים, משפחתיים וקבוצתיים וסייעה במגוון רחב של סדנאות ופעילויות לחיזוק החוסן ולהתמודדות עם הקשיים הנגרמים כתוצאה מאירועים טראומתיים.