ליווי קריירה לצעירים המתמודדים עם פוסט טראומה על רקע לאומי

גם אתם מתקשים להתמיד בעבודה או למצוא את מסלול הקריירה שלכם?

המודל התעסוקתי מתבסס על הטיפול כמדרגה הראשונה המביאה לבשלות החשובה כל כך להצלחה בקריירה. כאן נבנות המיומנויות הבסיסיות המאפשרות להצליח לווסת תקשורת טובה במקום עבודה ועם מעסיק, לקחת החלטות מושכלות ולעשות שימוש נבון בכלים שיקבל בשלב שני באימון התעסוקתי.

באימון עצמו נקבעות מטרות לצורך בניית זהות קריירה, השתלבות בעבודה או לימודים, כל זאת בתהליך השתלבות הדרגתי הכולל שינוי בעולם החיצוני (התחלת עבודה, לימודים, קידום בעבודה ועוד) וחיזוק מיומנויות רכות של סדר וארגון, עמידה ביעדים, ויסות תגובות בעבודה ועוד. לאחר סיום האימון ניתן לקבל ליווי לתקופה של חצי שנה על ידי מנטור.

מה ניתן לקבל באימון תעסוקתי?

• עיצוב מסלול קריירה מותאם אישית כולל הצבת מטרות ארוכות טווח ויעדים קרובים ברי השגה

• חיזוק מיומנויות רכות לתעסוקה- ניהול זמן וארגון, תקשורת וויסות רגשי בצוותי עבודה, התמדה ועוד

• ליווי לשילוב בלימודים ו/או עבודה, הכנה לראיונות עבודה, עזרה בחיפוש עבודה וליווי לאחר השתלבות

• זיהוי והתמודדות עם חסמים נלווים לתעסוקה, מיצוי זכויות וניהול כלכלת המשפחה

לפנייה לליווי תעסוקתי השאירו פרטים כאן.

לפנייה לליווי במהלך הלימודים השאירו פרטים כאן.

מעוניינים במידע נוסף? פנו אל קו הסיוע של נט”ל 1800-363-363, להפנייה לליווי תעסוקתי/לימודים, ניתן לפנות גם באמצעות הבוט כאן באתר.

 

 

משתתפי התוכנית מספרים:

“עברתי בחיי כ-50 עבודות, לא הצלחתי למצוא עבודה כזאת שתספק אותי ואתמיד בה.
לקח לי זמן להבין שאני מתמודד עם טראומה. והיא עוצרת אותי מלהתקדם.”

“בליווי התעסוקתי של נט”ל קיבלתי כלים שעזרו לי לפתור בעיות שצצו במקום העבודה, למדתי לעבוד עם אנשים בצוות ועם הבוס שלי, להגיע לעבודה ולהישאר במסגרת.”

“הייתי עוזב בעבר מקומות עבודה בצורה לא טובה, יוצא בריב ועוזב. ורציתי להבין איך לעזוב מקום עבודה מבלי לשבור את הכלים. אני מרגיש שבאתי עם הרבה כלים “מעצמי” אבל האימון מאוד עזר לי להבין מה אני עושה לא נכון, איך יותר נכון להתנהל במקום העבודה. הכנות, התיאום ציפיות”.

“הליווי היה מעצים ומקצועי. הרגשתי כל הזמן נתמך, מוכל ועטוף ושיש לי מקום. הצלחתי להתמודד עם חלק מהפחדים שלי ולהביא מוטיבציה בחלק מהמצבים”.

“האימון הראה לי את המנגנונים הפנימיים שלי ונתן לי את המקום לקבל אותם”.

“היום יש לי כיוון בחיים- יש לי מלא על מה להגיד תודה. ההצלחה המוחשית שאתה כן יכול להתקבל ואתה כן יכול לעבוד ואתה כן יכול להצליח ולשרוד מקום עבודה לאורך זמן. זו הייתה קפיצה מטורפת. ואז אתה קולט איך אתה החיים שלך משתנים, ולא הייתי מצליח לעשות קפיצה תעסוקתית בלי הליווי”.