הנצפים ביותר אתר חדש למרכז הרב תחומי ללימודי טראומה בנט”ל NATAL’s partnership with JUF Chicago עמותת נט”ל קיבלה את אות העמותה האפקטיבית לשנת 2017 Helpling to Heal a Nation’s Trauma May 2018: NATAL’s response to the emergency in the south Women’s Event 2020 NATAL at the IPRED conference for first responders NATAL on Ynet news: 10 ideas for a meaningful Seder by Rakefet Ginsburg, Deputy Director of the Outreach Community Unit Op-ed – medical teams “מסך הוידאו שלי” – סדנת וידאו למי שנושאים מצוקה פוסט טראומטית.הסדנא נפתחת בדצמבר.עוד על הסדנא – https://bit.ly/2HnYt6vליצירת קשר – 073-236-3309 | karkom@natal.org.il הקודם הבא